Płyty główne ASUS Intel 7: Wydajność i oszczędność

Płyty główne ASUS Intel 7 Wydajność i oszczędność

Kupując komponenty komputerowe warto wcześniej trochę poczytać. Kupując płytę główną, najlepiej wybrać taką, która wykorzystuje najlepsze technologie. Firma ASUS wyposaża sprzęt w dodatkowe funkcje, które mają za zadanie oszczędzać czas i pieniądze użytkowników.

Ceny to dopiero początek

Doświadczony użytkownik wie, że koszt zakupu nowej płyty głównej to tylko początek. Płyty główne są bardzo złożonymi urządzeniami wykorzystującymi zaawansowaną technologię. Jeśli wybierzesz nieodpowiednią płytę główną, spędzisz przy niej dużo czasu. Trzeba też będzie się liczyć z dodatkowymi pieniędzmi, które trzeba będzie wydać na instalację. Często pojawiają się problemy techniczne, niska wydajność zasilania i krótka żywotność komponentów. Przy zakupie kusi nas cena, ale w ostatecznym rozrachunku wydajemy dużo więcej pieniędzy. Analogiczna sytuacja jest z eksploatacją tanich drukarek – kosztują więcej, ponieważ częściej musimy uzupełniać w nich tusz. Firma ASUS podkreśla, że płyty główne wysokiej jakości zapewniają niskie całkowite koszty posiadania

Płyty główne zwiększające oszczędność

Zakup płyty głównej z serii ASUS Intel 7 oznacza zakup z najwyższej półki, jeśli chodzi o jakość sprzętu na rynku. W długoterminowej perspektywie eksploatacji, płyty główne firmy ASUS zmniejszają całkowite koszty.

Zaletą jest szybka instalacja, dopracowana oszczędność energii i wydłużona żywotność. Producent tym razem położył nacisk na to, aby działały długo i bezawaryjnie. Firma ASUS oferuje zwiększoną oszczędność dzięki innowacyjnym technologiom zarządzania energią. Już sam ten fakt sprawi, że rachunki za prąd będą mniejsze, a użytkownik sporo oszczędzi. Ulepszona technologia zwiększyła osiągi i zaoszczędzi nasz cenny czas, a to dlatego, że skrócił się czasu uruchamiania systemu i jest szybszy transfer plików.

Producent zapewnia, że wyeliminował ryzyko przestojów oraz kosztów związanych

z naprawą i wymianą części, które mogą wystąpić w przypadku tańszych płyt głównych.

1% , a jest różnica

Modele ASUS 277 są o 45 złotych droższe, niż ich odpowiedniki innych producentów. To zaledwie 1,5% całkowitego kosztu komputera wynoszącego średnio 3000 złotych. W przypadku ASUS P8Z77-V sama oszczędność wynikająca ze zmniejszonego zużycia energii już zwraca tę różnicę kilkakrotnie. Płyty główne ASUS H77, B75 i H61 kosztują o 1% więcej w stosunku do całkowitego kosztu komputera mogącego wynieść 1250-2500 złotych, więc oszczędności mogą tu być jeszcze większe. Jeśli chodzi o komputery, to niskie ceny prowadzą do większych kosztów eksploatacji i problemów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz