Odzyskiwanie danych z karty SD tego lepiej nie rób sam.

Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie skasowanych plików – Porady dla skutecznego odzyskiwania danych

photo
Odzyskiwanie danych z dysku twardegozrób to nim oddasz do fachowca.

Odzyskiwanie danych z dysku Poznań Odzyskiwanie danych z karty SD może być czasami niemożliwe, chyba że profesjonalny specjalista odzyskiwania danych jest skontaktował się i wysłał. Inną opcją jest, aby zrobić to samemu. Istnieją dwie metody, które można spróbować, pierwsza metoda wymaga odzyskiwania danych z kart pamięci oprogramowania, a drugi jeden wymaga odzyskiwania danych z karty pamięci. To może być konieczne dla Ciebie do korzystania z odzyskiwania danych z karty pamięci, jeśli włożenie karty pamięci zamraża komputer. Kiedy nie masz innego wyboru, ale aby włożyć kartę pamięci, uruchomić odzyskiwanie danych z nośnika danych. Jedynym problemem jest to, że jeśli karta jest sformatowana, nie będzie w stanie odczytać dane z niego.

Odtwarzanie danych z wyszczerbionego krążka niepłatne prospekty tudzież kreacja eksperta.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie system operacyjny: Jak wspomniano wcześniej, jeśli odzyskiwanie danych z karty pamięci zamraża komputer, najpierw odinstaluj, a następnie zainstaluj ponownie system operacyjny. Odzyskiwanie danych Pamiętaj, aby nie usuwać żadnych programów lub danych, które są obecnie w interesie. Jest to ważne, ponieważ niektóre programy i odzyskiwanie danych może wymagać usunięcia pewnych programów. Na przykład, jeśli próbujesz zrobić odzyskiwanie danych z karty SD, może być konieczne, aby odinstalować, a następnie ponownie zainstalować system operacyjny, aby uzyskać odzyskiwanie danych dzieje. To nie powinno być konieczne do odzyskiwania danych z urządzenia pamięci USB.

Odtwarzanie danych z niekompletnego krążka aktualnego właściwie nie przetwarzaj osierocony.

Pobierz program zdolny do wykonywania „odzyskiwania danych z tabel partycji” lub „uszkodzeń plików”. Potrzebujesz programu, który może odzyskać dane z zablokowanego urządzenia pamięci USB, które miało swoją tablicę partycji podzieloną na partycje. Jeśli dane są w pliku OS, to zwykle jest w porządku, ale jeśli jest to folder, to może trzeba będzie uzyskać odzyskiwanie danych z nośnika danych. Poszukaj programu takiego jak „TriangleOS Recovery”, który może odzyskać dane z tablic partycji. To jest wielki, aby użyć, jeśli utracone dane są zapisane w pliku HTML, plik wideo, plik dźwiękowy, lub inny rodzaj pliku, który może być łatwo wyodrębnić.

Odtwarzanie danych z stronicy SD patentowane nieodpłatne pomysły.

Wykonaj „efekt odwrócenia” na komputerze roboczym: „Efekt odwrócenia” jest, gdy wykonasz odzyskiwanie danych z jednego uszkodzonego lub uszkodzonej karty SD, to w zasadzie pozwoli Ci umieścić pracy z powrotem do starej karty tak, że dane są nienaruszone. Można to zrobić, klikając „Start > Panel sterowania > System i konserwacja > karta Menedżer urządzeń > Wybierz „Karta SD”. Następnie można kliknąć przycisk „Nowa partycja”. Następnym krokiem jest wybór rozmiaru i formatu nowej partycji. Następnie można kliknąć przycisk OK.

Wykonaj pełną kopię zapasową całego systemu na komputerze: Ta sztuczka odzyskiwania danych jest świetna, jeśli komputer uległ awarii i trzeba było zrobić odzyskiwanie dysku twardego, aby odzyskać wszystko. Najpierw należy wziąć zainfekowany komputer z napędem USB i zacząć próbować podłączyć go do komputera. Po pomyślnym podłączeniu wszystko, co musisz zrobić, to wyłączyć go. Otwórz „Mój komputer” > Dodaj dysk do dysku twardego i włóż zainfekowany dysk twardy (ten z twoimi danymi) używając systemu plików” FAT32″.

Kopia zapasowa wszystko: Jeśli miałeś fizyczne uszkodzenie na urządzeniu karty SD, ale utrata danych nastąpiła później, można wykonać fizyczny odzyskiwania karty, aby przywrócić wszystko. Po pierwsze, musisz wyłączyć komputer, a następnie odłączyć kartę SD. Uruchom oprogramowanie do odzyskiwania danych w systemie Windows PC, a następnie uruchom program, który odczytuje dane z karty. Jeśli okaże się, że nadal istnieją pewne uszkodzone karty w lewo, to istnieją inne sztuczki odzyskiwania danych, które można spróbować.

Odzyskiwanie danych z androida niepłatnych zasobów raptem do projektowych zakłóceń.

Usługi odzyskiwania danych: Istnieje wiele usług odzyskiwania danych, które twierdzą, że są w stanie odzyskać dane, ale istnieje tylko kilka, które działają dobrze. Na przykład, niektóre usługi odzyskiwania danych może przywrócić pewną ilość danych poprzez ponowne sformatowanie dysku, a następnie zmianę kolejności plików. To może brzmieć dobrze, ale to tylko sprawi, że odzyskiwanie danych trudniejsze, ponieważ trzeba będzie ponownie sformatować cały dysk. Inne usługi odzyskiwania danych będą usuwać dane, aby spróbować je odzyskać. Jednakże, będzie to oznaczać, że przechowywanie danych będzie bardziej uszkodzony i szanse na pomyślne odzyskanie danych będzie mniejsza.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych może nie tylko wykonać odzyskiwanie danych na usuniętych plikach, ale może również usunąć dane, które zostały uszkodzone przez wirusy i inne programy. Aby odzyskać swoje dane, należy szukać narzędzia do odzyskiwania danych, które najpierw sprawdzi, czy pamięć masowa została uszkodzona, a następnie wykona kompleksowe odzyskiwanie danych na wszystkich danych. Zapewni to, że nie tylko usunięte pliki zostały odzyskane, ale wszelkie dane, które mogą być utracone z powodu uszkodzonych dysków lub innych problemów będzie całkowicie możliwe do odzyskania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*