Odzyskiwanie danych praktyczny zakład.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Tools

Program do odzyskiwania danych Android pozwala odzyskać wszystkie rodzaje plików z telefonu. Aby odzyskać dane, będziesz musiał mieć włączone debugowanie USB w telefonie. Po zrobieniu tego, możesz przeskanować swój telefon programem i wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Po zakończeniu skanowania, możesz zapisać odzyskane dane na komputerze.

RecoverGo

RecoverGo to poręczne narzędzie do odzyskiwania danych z utraconych urządzeń z systemem Android. Działa na zrootowanych i niezrootowanych telefonach i obsługuje wszystkie typy plików. Jego interfejs pozwala wybrać i odzyskać konkretne pliki. Możesz również wybrać przeniesienie odzyskanych plików do innej lokalizacji. Proces odzyskiwania danych trwa kilka minut.

RecoverGo Android może odzyskać usunięte pliki zarówno z pamięci wewnętrznej jak i karty SD. Do działania wymaga połączenia USB. Po pobraniu aplikacji, podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Wyświetli ona listę obsługiwanych typów plików i rozpocznie skanowanie. Aby uzyskać najlepsze wyniki, pamiętaj, aby włączyć debugowanie USB.

Inną dobrą opcją jest narzędzie Unlocker (Android) firmy iToolab, które zostało zaprojektowane do odzyskiwania plików z urządzeń z systemem Android. Z kolei RecoverGo skupia się na tym, aby odzyskiwanie danych było jak najmniej kłopotliwe. Oprogramowanie nie wymaga rootowania i działa na prawie wszystkich typach pamięci masowej.

RecoverGo android data recovery jest w 100% bezpieczny i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Obsługuje większość formatów plików, w tym usunięte zdjęcia, kontakty, filmy, zapisy czatów, wiadomości WhatsApp i inne. Oprogramowanie ma również możliwość podglądu plików przed ich odzyskaniem, co jest dodatkowym atutem. Kolejną zaletą jest to, że pozwala na tworzenie kopii zapasowych danych Androida za pośrednictwem połączenia USB.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest jednym z najpotężniejszych dostępnych narzędzi do odzyskiwania danych. Może odzyskać dane z 11 różnych typów plików i przywrócić je do urządzenia za pomocą kilku kliknięć. Jest również kompatybilny z ponad 6000 urządzeń. Jest zalecany dla osób, które chcą odzyskać usunięte pliki na swoich telefonach z systemem Android.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jeśli potrzebujesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, Jihosoft Android Phone Recovery jest doskonałym narzędziem do użycia. Jest w stanie odzyskać dane z telefonu, w tym informacje kontaktowe, dzienniki połączeń, wiadomości tekstowe i obrazy. To narzędzie ma również zdolność do odzyskania danych z plików galerii. Użytkownicy mogą również eksportować te odzyskane pliki do kompatybilnych plików tekstowych. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu. Można go pobrać za darmo z oficjalnej strony internetowej.

Jihosoft Android Phone Recovery to potężne narzędzie, które może odzyskać dane z każdego urządzenia z systemem Android, w tym te, które zostały usunięte. Obsługuje wszystkie wersje systemu Android, w tym najnowszy Android 5.0 lollipops. Pozwala również odzyskać usunięte pliki, kontakty, pliki audio i wideo oraz pamięć wewnętrzną. Możesz także wyświetlić podgląd zeskanowanej zawartości i wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Oprogramowanie obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S4 i LG Nexus. Może również odzyskać usunięte pliki z innych urządzeń. Użytkownicy mogą nawet przywrócić wiadomości tekstowe i zdjęcia z telefonów z systemem Android. Jihosoft Android Phone Recovery to najlepsza opcja, jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Program jest bezpieczny w użyciu, a jego metody odzyskiwania są szybkie i niezawodne. Możesz łatwo odzyskać utracone pliki z urządzenia z Androidem, nawet jeśli usunąłeś je przypadkowo lub z powodu ataku wirusa.

To narzędzie ma przyjazny dla użytkownika interfejs i jest bardzo wszechstronne. Może przywrócić utracone dane z wielu scenariuszy, w tym ataku wirusa, reset fabryczny i awarii systemu. Posiada również szczegółowy przewodnik, dzięki czemu nawet najbardziej początkujący użytkownicy mogą łatwo przywrócić utracone dane z urządzenia z systemem Android.

AirMore

AirMore to rozwiązanie w chmurze i aplikacja mobilna, która umożliwia przesyłanie plików między iPhone’ami, urządzeniami z systemem Android i komputerami. Zawiera również bezprzewodową pamięć masową dla urządzeń Apple, odzyskiwanie danych Android & iOS oraz zarządzanie aplikacjami. Ponadto, można ją pobrać i używać za darmo. Jeśli nie możesz podłączyć swojego urządzenia z systemem iOS lub Android, możesz również pobrać dane z chmury i przesłać je do swojego urządzenia.

AirMore Android data recovery jest kompatybilny z najpopularniejszymi urządzeniami z systemem Android i został zaprojektowany z trzystopniowym procesem odzyskiwania. Program jest bezpieczny w użyciu, a odzyskane pliki można eksportować do różnych formatów. Jeśli szukasz alternatywy, spróbuj zamiast tego MiniTool Mobile Recovery.

AirMore Android może przywrócić dane z wielu plików i urządzeń, w tym plików multimedialnych, dokumentów i kontaktów. Oferuje również bezpieczny interfejs i obsługuje wiele typów pamięci masowej. W przeciwieństwie do innych programów nie wymaga dostępu root, więc jest doskonałym wyborem dla osób, które utraciły swoje dane.

Z intuicyjnym interfejsem i licznymi funkcjami, AirMore jest potężnym i wszechstronnym programem do odzyskiwania danych android. Jest w stanie odzyskać dane z różnych formatów plików, i jest w stanie pokryć prawie każdy wspólny scenariusz utraty danych. Plus, to jest całkowicie bezpieczne i bezpieczne, a to nie bałagan z prywatności lub zakłócać swoje pliki. Inną godną uwagi cechą jest to, że może odzyskać pliki, które zostały mocno edytowane.

Po pobraniu oprogramowania jesteś gotowy do odzyskania swoich danych. Możesz nawet odzyskać usunięte pliki i odzyskać zdjęcia. Oprogramowanie pomaga również odzyskać dane, gdy system operacyjny ulegnie awarii.

Tenorshare

Tenorshare Android Data Recovery ma prosty i elegancki interfejs użytkownika. Nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, aby go używać i pochodzi z pomocnym przewodnikiem na swojej stronie internetowej. Po otwarciu programu możesz wybrać między skanowaniem urządzenia a ręcznym wyszukiwaniem plików. Możesz również skorzystać z centrum pomocy, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z produktem.

Program dostępny jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i na komputery PC. Aplikację można pobrać ze Sklepu Play. Następnie podłącz urządzenie do komputera za pomocą dołączonego kabla USB. Program wykryje urządzenie i przeprowadzi skanowanie w poszukiwaniu usuniętych plików. Po zakończeniu, możesz wyświetlić podgląd i przywrócić pliki.

Tenorshare Android Data Recovery jest kompatybilny z systemem Windows XP i Vista. Można go zainstalować również na urządzeniach OEM. To narzędzie jest potężnym i niezawodnym rozwiązaniem do odzyskiwania danych. Ma najlepszy wskaźnik sukcesu w branży. Należy jednak sprawdzić typy plików, które obsługuje i bezpieczeństwo danych przed zakupem.

Kolejną dobrą cechą tego programu jest to, że obsługuje wszystkie wersje Androida, w tym Android 5.0 i wyższe. Oferuje również dwa tryby odzyskiwania danych: głęboki i szybki. Ten drugi jest bardziej skuteczny w odzyskiwaniu usuniętych danych, podczas gdy pierwszy jest idealny do przywracania utraconych danych. Program pozwala odzyskać usunięte pliki w łatwy, bezproblemowy sposób. Obsługuje również połączenia USB i bezprzewodowe.

Narzędzie do odzyskiwania danych Tenorshare ma darmową wersję próbną i gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz także kupić licencję, jeśli potrzebujesz odzyskać więcej niż 2GB danych. Obsługuje również iCloud i iTunes.

Eassos

Oprogramowanie Eassos Android Data Recovery to potężne narzędzie pracujące w systemie Windows, służące do odzyskiwania usuniętych plików z gadżetów z systemem Android. Program potrafi odzyskać utracone pliki w wyniku formatowania lub przywrócenia ustawień fabrycznych. Działa również dobrze, gdy dokumenty zostały utracone z powodu ataków wirusów. Oprogramowanie pozwala użytkownikom na podgląd możliwych do odzyskania plików przed przywróceniem.

Interfejs użytkownika jest łatwy do zrozumienia. Program posiada cztery moduły odzyskiwania i prosty kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces odzyskiwania. Może również odzyskać utracone partycje i pliki z uszkodzonych lub usuniętych dysków. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem Windows 7 i nowszymi. Jest dostępne zarówno w wersji 32-bitowej jak i 64-bitowej.

Oprogramowanie Eassos Android Data Recovery jest wspierane przez przyjazną dla klienta gwarancję. Personel firmy chętnie pomoże użytkownikom we wszelkich problemach technicznych. Firma jest również zaangażowana w bezpieczeństwo, więc używa ShareIT/2Checkout/Cleverbridge/Payproglobal do zabezpieczenia transakcji.

Eassos Android Data Recovery to jedno z najpotężniejszych i najwygodniejszych narzędzi do odzyskiwania danych na rynku. Może odzyskać usunięte pliki, zdjęcia, filmy, muzykę i historię połączeń. Program pozwala również użytkownikom na podgląd utraconych plików. Pełna wersja programu kosztuje 50 dolarów i zawiera dożywotnie aktualizacje.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]