Jak zmienić swój wygląd w 5 minut?

 

Obecnie każdy dysponuje sporą ilością „narzędzi” do zmiany wyglądu: można założyć inne ubrania, zrobić makijaż, użyć soczewek kontaktowych. Ważnym elementem modyfikacji swojego image’u jest również peruka. Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek poważne zmiany wizerunku bez zajęcia się kolorem włosów albo fryzurą. Nie trzeba robić tego naprawdę, wystarczy mieć w zanadrzu perukę.

                Tylko dobrej jakości peruki

Niezależnie od powodów chęci tak drastycznych zmian wyglądu, warto podejść do sprawy jak najbardziej profesjonalnie. Tanie peruki dostępne do kupienia w dowolnym miejscu, w przypadkowym sklepie lub na targu wydają się być idealne, by na chwilę założyć je na głowę i zacząć udawać kogoś innego. Właśnie – na chwilę. To raczej zabawki niż prawdziwe peruki, więc nadają się jedynie do żartobliwych zastosowań. Nie są zbyt efektowne i ich mocowanie nie pozwala czuć się pewnie, w razie silniejszego wiatru lub kontaktu fizycznego może dojść do nagłego zerwania peruki. Należy skorzystać z oferty specjalnego punktu, może to być na przykład sklep internetowy skoncentrowany na sprzedaży czy nawet wypożyczaniu peruk. Wszystkie produkty z oferty są profesjonalnie przygotowane, często z prawdziwych włosów. Gwarantują efektowny i naturalny wygląd, jak również dobre przyleganie do głowy. O taką perukę można dbać i cieszyć się nią przez długie lata.

                Zmiana wyglądu – czy każda peruka się do tego nadaje?

Chcąc zmienić wygląd w sposób wiarygodny, warto poświęcić chwilę na dobranie peruki. Później nałożenie jej i przeobrażenie się w inną osobę nie będzie trwało długo. Ważną kwestią jest przymierzenie peruki i weryfikacja  – koniecznie w dobrym oświetleniu – jak prezentuje się całość. Każda osoba wygląda mniej więcej dobrze w swoim naturalnym kolorze włosów, który zdaje się być automatycznie dopasowany do cery. Radykalna zmiana barwy fryzury może być dość szokująca i wręcz nietwarzowa. Efekt może rzucać się w oczy i to w sposób negatywny, dlatego też kupowanie peruki bez przymiarek nigdy nie jest dobrym pomysłem. Przymierzenie peruki może odbyć się osobiście podczas wizyty w sklepie czy też salonie – wtedy istnieje największa szansa zwrócenia uwagi na wszystkie niuanse kolorystyczne. Coraz częściej jednak osoby decydują się na wykorzystanie tego, co daje internet. Stosuje się aplikacje pozwalające na przymierzanie fryzur, kolorów do własnej twarzy po uploadowaniu zdjęcia do aplikacji.

Peruka powinna być jak najwyższej jakości. Chociaż droższe, lepsze są te z naturalnych włosów. Dla niewprawnego oka będą nie do odróżnienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*