Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Odpowiednio przemyślany gadżet reklamowy to doskonała forma reklamy. Kreatywna agencja reklamowa potrafi zaprojektować użytkowe wizytówki, które chętnie będą noszone przez odbiorcę w portfelu jako miarka, pendrive czy… wyjątkowy przykład wizytówki.

Ludzie uwielbiają prezenty i głównie na tym bazuje forma reklamy poprzez gadżety. Darmowy długopis z logiem banku czy otwieracz do piwa w kształcie logo firmy najprawdopodobniej niezależnie od firmy, którą mają za zadanie reklamować, nie zostaną wyrzucone, a będą chętnie używane. Doskonałym przykładem są wiszące zapachy samochodowe w kształcie aut z nadrukami i numerami telefonów warsztatów samochodowych, wulkanizatorów czy nawet złomowisk. Niewielki odsetek procenta osób obdarowanych ulotką „kupię ten samochód” robi z takim prezentem coś innego niż wyrzuca, jednak kiedy dostanie go w formie zdatnej do użytku, chętnie go wykorzysta. A gdy przyjdzie nieszczęśliwy moment usterki, być może to właśnie pod numer z trafionej reklamy zadzwoni. Przykład zapachów samochodowych to przykład idealny, gdyż reklama firmy oferującej usługi związanej z motoryzacją, docelowo używana jest w samochodzie. Analogicznie świetnie, jeśli marka produkująca piwo, obdaruje potencjalnych klientów otwieraczami do piwa. Dość niezręcznym byłoby otrzymać otwieracz do piwa z logiem marki produkującej pieluszki dziecięce. Przekrój pomysłów na gadżety poszerza się z dnia na dzień. Od ekskluzywnych i drogich, dobrych dla cenionych partnerów biznesowych, po drobne i tanie, pasujących do szerokich zasięgów i dużych ilości.

Drukarnia Kraków to miejsce w Krakowie, gdzie wykonać można wiele z takich gadżetów. Takich miejsc jest w całej Polsce bardzo wiele, a usługodawcy prześcigają się w pomysłach i cenach.
Obecne czasy rozpieszczają odbiorców reklam przy jednocześnie nieustannej bitwie o jego uwagę. Niemniej jednak z pewnością przyjemniej jest podarować niewielki podarunek i stać się w oczach klienta miłą niespodzianką, niż kłuć jego oczy agresywną reklamą, która zaśmieca miejskie widoki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*