Ekrany akustyczne właściwości harmonii.

ekrany akustyczne Różne rodzaje ekranów akustycznych do zastosowań zewnętrznych

photo
przegrody dźwiękochłonne

ekrany akustyczne Czym dokładnie są ekrany akustyczne? Ekrany akustyczne to w zasadzie prefabrykowane obudowy metalowe, które mogą być rekonfigurowane i montowane w różnych formach. Należą do nich panele, indywidualne ścianki działowe i elementy przypominające meble. Ekrany oferują rozsądny poziom dźwiękowej i wizualnej prywatności dla wielu pracowników.

Ekrany akustyczne wartości harmonii.

Jakie są korzyści z zastosowania ekranów akustycznych? Ekrany akustyczne, stosowane jako niezbędne narzędzia do redukcji hałasu, mogą zredukować hałas zewnętrzny o ponad 40 decybeli. ekrany akustyczne Pomiary te zostały wykonane przy użyciu włókien krystalicznych i filtrów Blackout (BSF i BBL). Wyniki pokazały, że poziom hałasu został zredukowany średnio o 40 decybeli dla każdej instalacji. Innymi słowy, ekrany akustyczne pomagają pracownikom czuć się bezpiecznie i pewnie w miejscu pracy.

Ekrany akustyczne dokąd warto by z nich wdrożyć w naszego „apartamentu” także po co?

Dlaczego warto instalować ekrany akustyczne? Istnieje wiele powodów, dla których firmy instalują ekrany akustyczne. Niektóre z tych powodów, aby zainstalować modułowe lub konfigurowalne obudowy obejmują ochronę sprzętu przed uszkodzeniem, zmniejszenie absorpcji hałasu, zwiększenie wydajności pracowników oraz zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony przestrzeni roboczej. Wiele dużych korporacji używa tych obudów, aby zapobiec przedostawaniu się hałasu do ich budynków.

Ekrany akustyczne przekonaj się jakie są zalety ogrodzenia akustyczne w około nasz „apartament”.

Jakie są różne rodzaje dostępnych ekranów akustycznych? Istnieją cztery podstawowe typy ekranów akustycznych: ekrany akustyczne stojące na podłodze, panele z przegrodami, panele z otwartą ramą oraz obudowy elastyczne. Każdy z tych typów ma różne mocne i słabe strony w zależności od sytuacji. Poniżej omówiono niektóre z najpopularniejszych typów.

Floor Standing Acoustic Screens Ten typ obudowy redukującej hałas jest idealny dla średnich i dużych budynków komercyjnych. Rama i otwarta konstrukcja przednia została zaprojektowana w celu stworzenia ciągłej, energooszczędnej bariery dźwiękowej, która redukuje hałas z zewnątrz nawet o 40 procent. Ponieważ zużywa do trzech razy mniej energii niż inne rodzaje ekranów redukujących hałas, jest jednym z najbardziej skutecznych w izolacji akustycznej i redukcji hałasu.

Panele z przegrodami Panele te są zaprojektowane tak, aby spełniały określone wymagania przestrzenne dla różnych zastosowań. Duże firmy, które potrzebują niestandardowych przegród dla różnych obszarów mogą wybrać ten rodzaj ekranów akustycznych, podczas gdy małe i średnie firmy mogą korzystać z modułowych lub konfigurowalnych przegród, aby osiągnąć skuteczną izolację dźwiękową. Dla potrzeb partycji, partycje są wykonane z materiałów, które wytwarzają większą barierę dźwiękową niż zwykłe panele pokryte winylem. Ścianki działowe są powszechnie używane do ścianek działowych w biurach, jak również w przegrodzonych pomieszczeniach do przechowywania.

Ekrany akustyczne z panele akustyczne

Panele z otwartą ramą Wykonane z lekkich materiałów, takich jak akryl i poliwęglan, te przenośne ekrany akustyczne są wystarczająco lekkie do transportu i łatwe w montażu w każdym środowisku pracy. Ze względu na otwartą konstrukcję frontową, zapewniają takie same korzyści w zakresie bezpieczeństwa jak tradycyjne panele ścienne. Z tego powodu są one szeroko stosowane w pracy w fabrykach i ustawieniach przemysłowych. Mogą być również stosowane do zapobiegania przedostawaniu się wiatru przez okna i drzwi. Dostępne są również modułowe ekrany akustyczne z otwartą ramą i podwójnymi panelami ściennymi.

Akustyczne ekrany biurowe Oprócz zapewnienia skutecznej izolacji akustycznej, akustyczne ekrany biurowe zapobiegają problemom związanym z hałasem w miejscu pracy poprzez skuteczne blokowanie hałasu z zewnątrz. Jak większość ludzi zdaje sobie sprawę, istnieje różnica pomiędzy dźwiękami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Dźwięki z zewnątrz mogą łatwo przeniknąć do Twojego biura i zostać wchłonięte przez ludzi i sprzęt w Twoim biurze, bez Twojej świadomości. Dźwięki te mogą nie zaszkodzić bezpośrednio Tobie lub Twoim pracownikom, ale mogą powodować dezorientację, frustrację i stres, jeśli znajdą się zbyt blisko Ciebie. Te specjalnie wykonane ekrany biurowe pomogą zapobiec problemom związanym z hałasem, skutecznie blokując hałas zewnętrzny.

Obciążenie wysokiej jakości tłumikami dźwięku Najlepsze ekrany akustyczne są zaprojektowane w taki sposób, aby wytwarzały jak najmniej dźwięku. Dlatego są one bardzo wydajne i skuteczne. Jeśli dźwięk jest ważny dla Ciebie i/lub Twoich pracowników, potrzebujesz firmy z reputacją dostawcy wysokiej jakości obciążonych paneli winylowych i wysokiej jakości akustycznych zabiegów okiennych. Urządzenia ładujące wykonane przez czołowego producenta, który wykorzystuje wysokiej jakości materiały marki sound stopper to najlepszy sposób, aby zapewnić maksymalne pochłanianie dźwięku i minimalne powierzchnie odbijające. Inwestując w wysokiej jakości akustyczne obróbki okien, chronisz swoją inwestycję i pomagasz swoim pracownikom cieszyć się przestrzenią!

Ekrany akustyczne ochrona także kameralność natomiast i wysoce więcej zdrowej ciszy .

Rodzaje ekranów akustycznych Istnieje kilka różnych rodzajów ekranów akustycznych dostępnych dla Ciebie, więc możesz wybrać ten, który działa najlepiej dla Ciebie i Twoich unikalnych potrzeb. Pikowane ekrany akustyczne z włókna szklanego są idealne do zastosowań, które wymagają wysokiej absorpcji dźwięku i wysokiej jakości tłumienia dźwięku. Panele z włókna szklanego są lekkie i oferują wysoką wytrzymałość i elastyczność. Istnieje kilka rodzajów paneli z włókna szklanego, które nadają się do montażu na ogrodzeniu lub innej powierzchni montażowej. Można również rozważyć opcje montażu z pianki pikowanej, która oferuje takie same właściwości tłumienia dźwięku jak włókno szklane, ale jest jeszcze lżejsza i łatwiejsza w montażu.

Akustyczne płytki ścienne Jako alternatywa dla tradycyjnych płytek ściennych, akustyczne płytki ścienne są świetną opcją, jeśli chcesz stworzyć bardziej estetyczny, wizualnie interesujący projekt. Płytki ścienne są zwykle używane do zmniejszenia hałasu z drzwi i okien, jednak mogą one być również wykorzystywane do tworzenia bariery między pokojem a ścianami. Jeśli hałas jest duży problem, znajdziesz te płytki mają bardzo dobre właściwości redukcji dźwięku. Wynika to z materiałów użytych do produkcji płytek ściennych, w połączeniu z faktem, że płytki są znacznie trudniejsze do uszkodzenia.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*